loading

Kontakt

Adres

Stalowa 7A, 10-420 Olsztyn

Telefon

735 99 00 33

Email

biuro@sunway.pl
Lato to czas odpoczynku oraz produkcji.

W obecnej sytuacji ciężko jest spekulować ceny prądu, jedno jest jednak pewne: taniej nie będzie! Obecnie średnia cena za prąd wynosi ok. 0,86 zł za 1 kWh. Cena ta obowiązuje do limitu 2000 kWh co sprawia, iż wiele ludzi chce się zabezpieczyć przed podwyżkami. Obecnie zapotrzebowanie na energie elektryczną ciągle rośnie, co spowodowane jest przechodzeniem domów na ekologiczne źródła ogrzewania, opierające się na prądzie. Obecne prognozy sprzedawców energii nie są dobre. Szacują oni, że w Polsce w roku 2024 cena za 1kwh będzie wynosić 1,20 zł. Prognozy sprawiają, że ludzie znów skłaniają się ku rozwiązaniu jakim jest instalacja fotowoltaiczna. Nowa strategia energii słonecznej w UE postawiła za główny cel zainstalowanie aż 320 GW mocy już do 2025 roku. Nowe zasady fotowoltaiki . Od 1 kwietnia 2022 r. obowiązują nowe zasady dla prosumentów – system netbillingu. Ten model polega na sprzedaży nadwyżki energii, po aktualnej cenie giełdowej, a jeśli zużycie jest większe niż produkcja to kupujemy z zakładu energetycznego po standardowym cenniku.

Nowe rozliczenie prosumentów.

W okresie od dnia 1 lipca 2022 roku do 30 czerwca 2024 roku działa nowy model czyli netbilling – oparty o średnie ceny miesięczne. Energia rozliczana jest zgodnie z miesięczną uśrednioną ceną energii rynkowej wyznaczoną w określonym miesiącu. Jest to okres przejściowy, który wynika z konieczności dostosowania się zakładów energetycznych. Docelowo system rozliczania, będzie polegał na rozliczeniu energii według średniej ceny godzinowej, system ten ma zacząć funkcjonować od 1 lipca 2024 roku.

Czy fotowoltaika nadal się opłaca ?

Odpowiedź brzmi: tak! Fotowoltaika nadal pozwala zaoszczędzić dużo na energii elektrycznej. Nowy system jest standardem w innych krajach, gdyż funkcjonuje tam od wielu lat. Ważnym czynnikiem, który trzeba mieć z tyłu głowy jest to, iż sposób rozliczania się zmienia, lecz strategia wykorzystania energii przez ludzi pozostaje taka sama. Prawdą jest, iż nowy model rozliczeń wydłuży czas zwrotu inwestycji, ale nie zmienia to faktu, że instalacja fotowoltaiczna nadal się opłaca. Dodatkowym czynnikiem są ceny prądu, które dotychczas były niskie, jednak od 2023 roku szybko pną się w górę. Równoważy to czas zwrotu zarówno firmom jak i odbiorcom prywatnym.

Oferta specjalna

„Program poleceń”

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy program poleceń, który jest naszym wyrazem wdzięczności za Wasze wsparcie i pomoc w promowaniu Naszej firmy!

Jak to działa?

To proste! Jeśli jesteście zadowoleni z Naszych usług i chcielibyście otrzymać zastrzyk gotówki możecie polecić Nas swoim znajomym, rodzinie i sąsiadom. Jeśli któraś z osób poleconych zdecyduje się na Naszą usługę zostaniecie docenieni!

Jakie są nagrody?

Oto lista fantastycznych korzyści, które płyną dla Was:

Rabat na kolejne zamówienie:

Za każdego nowego klienta, który skorzystał z Naszych usług na podstawie Waszego polecenia, otrzymacie rabat na swoje kolejne zamówienie. To Nasz dowód na podziękowanie za polecenie Naszej firmy i współpracy z Wami.

Nagroda pieniężna:

Za każdego poleconego klienta, który skorzysta z Naszej usługi otrzymają Państwo zastrzyk gotówki w wysokości 500 zł!

Myjka ciśnieniowa Karcher:

Dla Waszego zadowolenia i spokoju, oferujemy dodatkowe działanie i konserwację systemu fotowoltaicznego. Otrzymają Państwo myjkę ciśnieniową marki KARCHER oraz szczotkę wodną firmy FERM. Dzięki tym sprzętom będą mogli państwa cieszyć się czystą instalacją fotowoltaiczną, a żaden kurz czy pył nie obniży wydajności Państwa instalacji! Nie możemy się doczekać, abyście dołączyli do Naszego programu nagród za polecenia i cieszyli się korzyściami, jakie przynoszą. Wasze zaufanie jest dla nas niezwykle cenne, dlatego chcemy Wam za nie podziękować. Miło, że jesteście naszymi ambasadorami i partnerami w promowaniu firmy Sunway Polska. Jeżeli macie pytania w związku z naszym programem poleceń zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Zapisy do Newslettera

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Podając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie przez Sunway Polska Sp. z o.o.* informacji handlowych dot. jej produktów lub usług na adres email, zgoda może być w każdym czasie odwołana. Polityka Prywatnośći

Potrzebujesz Pomocy?

Wypełnij formularz, a nasz specjalista się z Tobą  skontaktuje.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażam Zgodę na przetwarzanie danych przez firmę SunWay Polska
Podając e-mail wyrażasz zgodę na przesyłanie przez Sunway Polska Sp. z o.o.* informacji handlowych dot. jej produktów lub usług na adres email, zgoda może być w każdym czasie odwołana. Polityka Prywatnośći